گردشگری سلامت

گردشگری سلامت

مسئول امور بین الملل: محمد کمیلی اصفهانی


کارشناس IPD: زهرا شمس

پزشک IPD : دکتر کوروش دالوندی

پرستاران IPD: مریم احمدی، سودابه دولت آبادی، نرگس فرجی، وحیده شیرازی، شیدا رحمانی

پزشک عفونی: دکتر افشین بابائی

 

امکانات رفاهی:

 • اتاق وی آی پی، کامپیوتر و اینترنت پرسرعت، سوپر مارکت، کافی شاپ، انواع غذا و دسر، آمبولانس، پارکینگ، مترجم، تیم حمام
 • تعرفه های دانشگاه علوم پزشکی در مورد بیماران بین الملل
 • تمامی خدمات درمانی بیمارستان

 

 

 

هماهنگی سفر و درمان

بیمارستان خصوصی قدس در حوزه توریسم درمانی، خدمات جامع و وسیعی ارائه می‌دهد. به طوری که فرآیند معاینه، تشخیص و درمان در کنار اقامت دل نشین بیمار و همراهان وی در اتاق‌های اختصاصی به سادگی قابل برنامه‌ریزی است.
 
در صورت تمایل، برای مراجعه به بیمارستان خصوصی قدس یک تاریخ ملاقات تعیین شده و یک جدول زمان‌بندی دقیق به شما ارائه می‌شود. شما می‌توانید با توجه به جدول زمان‌بندی، شرایط خود را در تاریخ مربوطه بررسی کرده و برای مسافرت خود تمهیدات لازم را در نظر بگیرید. ویزا و بلیط سفر خود را تهیه کنید و دیگر نگران محل اقامت خود نباشید، چرا که بیمارستان خصوصی قدس در صورت درخواست شما برای اقامت بیماران بین‌المللی و همراهان آن‌ها، با هتل های بسیار عالی ( هتل امیرکبیر و زاگرس ) ارتباط دارد و سریعا برای شما هتل رزرو نماید.
 
هنگام مراجعه به بیمارستان خصوصی قدس در تاریخ تعیین شده، کارشناس بخش بیماران بین‌المللی ضمن خوش آمد گویی به شما در تشکیل پرونده کمک خواهد کرد تا خلاصه‌سازی، جمع‌آوری و ثبت مشخصات فردی و سوابق پزشکی شما در بیمارستان انجام گردد. سپس شما و همراهانتان به محل هایی که به شما اختصاص داده شده است، راهنمایی می‌شوید تا بعد از رفع خستگی سفر، آماده انجام معاینات و آزمایشات پزشکی شوید. چنانچه مواد خوراکی، لباس یا وسیله خاصی نیاز دارید با کارمندان این بخش در میان بگذارید، آن‌ها به شما کمک می‌کنند تا در مدت اقامت خود در بیمارستان، احساس راحتی و آرامش داشته باشید. در این مدت، مشخصات فردی و سوابق پزشکی شما توسط مدیر مسئول امور بین الملل بررسی و تایید میشود.
 
زمانی که آماده بودید، نوبت به انجام معاینات و آزمایشات می‌رسد. نتایج آزمایشات در تعیین دقیق‌تر فرآیند درمان کمک شایانی می‌کند. بیمارستان خصوصی قدس همواره در تلاش است با توجه به بازه زمانی مورد نظر شما، ارائه خدمات درمانی را تسریع کند بدون آنکه خللی در کیفیت خدمات وارد شود. بهره‌مندی از یک فضای اختصاصی برای بیماران بین‌المللی مطابق با استانداردهای جهانی و حضور جراحان و متخصصان متعهد در بیمارستان خصوصی قدس، زمان انتظار برای دریافت خدمات پزشکی را برای بیماران بین‌المللی بسیار کوتاه کرده است.
 
بعد از بستری شدن بیمار، برای تسهیل در ارتباط بین آن‌ها و همراهانشان تمامی کارمندان بیمارستان در حوزه بیماران بین‌المللی آموزش دیده‌اند و به زبان انگلیسی مسلط هستند. همچنین مترجمین زبان انگلیسی به طور دائم در بیمارستان حضور دارند تا در صورت نیاز در کنار شما و همراهانتان باشند.
 .
 
پس از تکمیل درمان و گذراندن دوره بهبودی، معاینات پایانی شما انجام می‌شوند و در صورت نیاز، یک برنامه جامع زمان‌بندی برای مراجعات بعدی به شما داده می‌شود.
 
پزشکان، کاردرمانان و پرستارانی که در این بخش حضور دارند، برای تسریع روند بهبود شما، روش‌های درمانی لازم را آموزش می‌دهند. بدین ترتیب، پس از مراجعت به کشورتان قادر خواهید بود برنامه درمانی خود را دنبال کنید.

 

تکنولوژی‌های پزشکی
 • ام آر آی
 • سی تی اسکن اسپیرال
 • سونوگرافی داپلر
 • ماموگرافی دیجیتال
 • رادیولوژی دیجیتال
 • آنژیوگرافی
 • آندوسکوپی
 • کولونوسکوپی
 • نوار عصب و عضله
 • سنگ شکن برون اندامی
 • سنگ شکن درون اندامی
 • آرتروسکوپی
 • لاپاروسکوپی
کنترل هزینه درمان

در مراجعه به بیمارستان خصوصی قدس توجه داشته باشید که هزینه دریافت خدمات عالی پزشکی در این بیمارستان و به طور کلی در کشور ایران، بسیار پایین‌تر از درمان‌های مشابه در کشورهای توسعه یافته است. پزشکان متخصص و فوق تخصص در کلیه زمینه‌های درمانی، با استفاده از تجهیزات به روز و از برترین برندهای دنیا، درمانی مشابه با کشورهای اروپایی و آمریکایی ارائه می‌دهند، در حالی که هزینه این خدمات در ایران به میزان قابل توجهی پایین‌تر از اروپا و آمریکا است. برای اطلاع از هزینه‌ها می‌توانید قبل از مراجعه حضوری به بیمارستان خصوصی قدس، هزینه تقریبی معالجه را از کارشناس بین الملل بپرسید. کارشناس این بخش پس از مشورت با بخش مالی بیماران بین‌المللی، هزینه تقریبی درمان و اقامت را به شما اعلام خواهد کرد. هزینه تقریبی بعضی از اعمال به صورت گلوبال در این سایت ارائه شده است

سفر به محلات جهت آب درمانی

شهر توریستی محلات یکی از شهرهای مهم ایران به شمار میرود. این شهر که در استان مرکزی و در 100 کیلومتری شهر اراک واقع شده است به شهر گل و گیاه و همچنین آب درمانی معروف میباشد. بسیاری از مردم ایران و خارج از ایران به جهت دیدن گونه های مختلف گیاهی و استفاده از آب گرم به این شهر سفر مینمایند.

دی ان ان